QR код, за яким можна повідомити про булінг
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО ВІДПОВІДНО ДО СТ. 55 ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО ОСВІТУ” БАТЬКИ Є УЧАСНИКАМИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ І ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ЗА ЗДОБУТТЯ ДІТЬМИ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ. ТОМУ УЧАСТЬ БАТЬКІВ У ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ Є НЕВІД’ЄМНОЮ СКЛАДОВОЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ЧАС КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ.
Згода батьків на розміщення фото, відео та робіт дитини у мережі Інтернет
Шановні батьки!
Результати діяльності КЗ “Липчанівський ліцей” з метою інформування батьків та громадськості публікуються в мережі Інтернет, а саме на офіційному вебсайті закладу та на сторінці адміністрації закладу у соціальній мережі Facebook. Це можуть бути фото та відео файли учасників освітнього процесу. Люди у всьому світі, з доступом до мережі Інтернет, будуть мати можливість побачити фото Вашої дитини або відео з її участю.
Ми плануємо публікувати такі матеріали та документи лише з Вашого письмового дозволу. Для цього нам необхідно отримати Вашу згоду на публікацію фото та відеоматеріалів дитини. Будь ласка, ознайомтеся із правилами розміщення дитячих робіт в Інтернеті та зазначте, публікацію яких документів, із Вашої точки зору, здійснювати не бажано.
Дякуємо за Ваше співробітництво!
Розміщуючи фото та відео, на яких буде Ваша дитина, ми зобов’язуємося, керуватися наступними правилами:
ЗГОДА
на публікацію фото/відео зображення дитини у мережі інтернет
Я, ______________________________________________________________ ( П.І.Б ) батько/мати
______________________________________________________________
(П.І.Б дитини)
даю згоду адміністрації КЗ”Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області” на публікацію фото/відео зображення моєї дитини на інтернет-ресурсі http://lipchanivk.rvoizum.gov.ua/ (офіційний сайт закладу) та https://www.facebook.com (на сторінці адміністрації закладу у соціальній мережі facebook)
_______________ _______________
Дата Підпис
Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, поки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.
У разі виникнення проблем, пов’язаних з публікацією матеріалів в мережі Інтернет, Ви можете зв’язатися з класним керівником своєї дитини.
Адміністрація закладу.
З початку навчального року класні керівники опитали батьків та отримали їх згоди на публікацію фото та відео файлів дітей в мережі Інтернет
Щодо форм медичних довідок для зарахування дітей до закладів дошкільної та загальної середньої освіти
Міністерство охорони здоров’я України надає роз’яснення щодо використання медичних форм для зарахування дітей до закладів дошкільної освіти і загальноосвітніх навчальних закладів у зв’язку із скасуванням форми первинної облікової документації № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)”
Як порозумітися і налагодити стосунки зі своєю дитиною
Як розв’язати конфлікт учня з педагогом: поради для батьків
Шановні батьки!
Класний керівник — Ваш помічник у вихованні й навчанні дітей, їхній захисник. Його педагогічні знання й уміння допоможуть Вам зрозуміти сина чи дочку, зроблять їхнє позаурочне життя цікавим, розвивальним, захопливим. В основі Вашої взаємодії з класним керівником — взаємна зацікавленість долею дитини.
Якщо у Вас виникли додаткові запитання чи проблеми, Ви можете звернутись до адміністрації закладу.
Шкільний день
О 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Онлайн-заняття розпочинаються о 09.10 .
3 початком уроку учні повинні доєднатися до онлайн-заняття.Якщо учень затримується , він повинен попередити про це вчителя, але якщо учень систематично запізнюється на заняття без поважної причини, то його поведінка обговорюється на засіданні батьківського комітету. Якщо учень не може бути присутнім на онлайн-заняттях, то батьки повідомляють про причину класного керівника, пишуть пояснювальні записки або надають відповідні довідки. Уроки закінчуються згідно з розкладом.
Правила відвідування занять
Адміністрація (чи класний керівник) повинні бути попереджені про причини відсутності учнів (по можливості, у короткий термін).
Регулярне відвідування занять необхідне не тільки тому, що забезпечує успішний процес навчання, а й тому, що формує відповідальне ставлення до роботи, яке учень перенесе у своє доросле життя.
Поважні причини відсутності: хвороба, необхідність догляду за хворим членом сім’ї, смерть рідних, відвідування лікаря (підтверджується довідкою), а також пропуски уроків за домовленістю з дирекцією (заява батьків).
Батьківські збори
Проводяться не рідше 1 разу на чверть. На них Ви зможете отримати всю інформацію про заклад, навчально-виховний процес, зустрітися з учителями.
Бажано, щоб батьки обговорювали з учителями успіхи своїх дітей та брали активну участь в навчально-виховному процесі..
Дисциплінарні вимоги
Від учнів вимагається самодисципліна, здійснення самоконтролю. Доброзичливе ставлення до оточуючих людей — основа доброї поведінки в закладі. Кожен учень відповідає за свою поведінку й повинен поважати права інших людей.
Кожний безвідповідальний учинок зумовлює порушення дисциплінарних вимог і буде мати такі наслідки:
• повідомлення батьків і бесіда з ними;
• виклик до директора чи його заступника;
• відсторонення від відвідування уроків без присутності батьків.
Неможливо передбачити всі можливі порушення статуту.
Перелік порушень, які потягнуть за собою серйозне дисциплінарне покарання:
• зневажливе ставлення до старших і невиконання їхніх вимог;
• порушення шкільного розпорядку й прав інших людей;
• недбале ставлення до шкільного майна;
• часті запізнення на заняття;
• пропуск уроків без поважних причин;
• агресивна поведінка, сварки, уживання брутальних слів, загроза фізичним насиллям;
• вживання тютюнових виробів, наркотичних речовин;
• наявність вибухонебезпечних речовин, зброї.
НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПОВІДОМЛЯТИ АДМІНІСТРАЦІЮ ЗАКЛАДУ ТА КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ ПРО ТРАВМАТИЗМ ВАШИХ ДІТЕЙ, НАВІТЬ ПІД ЧАС КАНІКУЛ
1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.
2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває.
3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й довірі, потребують певних обмежень. Батьки самі мають визначити ці обмеження для дітей. Пам’ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесом пізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються більш безпечно, коли батьки також дотримуються визначених ними обмежень.
4. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Вмійте побачити веселі моменти й дозволяйте собі сміх при кожній нагоді.
5. Намагайтесь побачити світ очима Вашої дитини і зрозуміти її почуття. Пригадайте, як Ви почувалися. Коли були дитиною, і яким незрозумілим здавався Вам світ дорослих, коли в Вами чинили несправедливо.
6. Хваліть і заохочуйте дитину. Сподівайтеся, що дитина поводитиметься добре, й заохочуйте докладати зусиль для цього. Хваліть її за хорошу поведінку.
7. Поважайте свою дитину так, як поважали б дорослого. Дозвольте дитині брати участь у прийнятті рішень, особливо тих, що стосуються її. Прислухайтеся до думки дитини. Якщо Ви змушені сказати дитині щось неприємне, подумайте, яким чином Ви сказали б це дорослому. Вибачайтеся, якщо вчинили неправильно по відношенню до дитини.
8. Плануйте розпорядок дня дитини. Малі діти почуватимуться більш безпечно, якщо дотримуватимуться чіткого розпорядку дня.
9. У кожній сім’ї є свої правила. Будьте послідовними і їх дотриманні, про намагайтеся виявляти певну гнучкість щодо дотримання цих правил маленькими дітьми. Діти можуть бути введені в оману, якщо одного дня правило виконується, а іншого – відміняється.
10. Не забувайте про власні потреби! Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю, і ви відчуваєте, що Вам бракує терпіння, приділіть трохи часу лише собі. Робіть те, що приносить Вам задоволення. Якщо Ви розумієте, що втрачаєте контроль над собою і можете накричати на дитину, образити, принизити чи вдарити її, залиште дитину на кілька хвилин, порахуйте до десяти і заспокойтеся.
Шановні батьки!
Наш сайт- офіційний. Педагогічний персонал вчасно повідомляє всю інформацію, яка стосується перебування Ваших дітей в закладі і не несе відповідальності, якщо Ви не проінформовані.
Якщо Ви зацікавлені і хочете бути обізнаними в усіх питаннях, які вирішуються на сторінках сайту, будь ласка, користуйтесь і вичитуйте все, що Вас цікавить. Ми живемо в інформаційному суспільстві, прикро що Ви не знаходите часу, щоб поцікавитися життям Вашої дитини за межами родини.
Якщо щось не зрозуміло- номери телефонів адміністрації
Ви знайдете на головній сторінці сайту. Якщо в когось немає доступу до інтернету- телефонуйте класним керівникам, які завжди Вам допоможуть!
Будьте уважними!
Стежте за новинами!
Липчанiвський НВК © 2019