прапор Украiни герб Украiни
Липчанiвський Навчально-виховний комплекс
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

НОВИНИ

День Конституції України

26 Червня , 2020

              У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Читати далi ...

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

19 Червня , 2020

Згідно Указу Президента України щорічно, 22 червня, в Україні проводяться пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Читати далi ...

Про переведення учнів 9-го класу

12 Червня , 2020

Витяг з протоколу педагогічної ради про переведення учнів 9-го класу

Читати далi ...

Важлива інформація!

1 Червня , 2020

        Адміністрація Липчанівського НВК дякує батькам, які стали нашими союзниками у налагодженні дистанційного навчання, змогли у стислі терміни забезпечити дітей потрібними ґаджетами, підтримують їх та педагогів у цьому незвичному освітньому процесі. Дякуємо дорослим, які тримають зв’язок з учителем, технічне забезпечення якого іноді менше за можливості учнів.

Читати далi ...

До Дня захисту дітей: “Ми діти твої, Україно!”

1 Червня , 2020

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Читати далi ...

Останній дзвоник 2020

29 Травня , 2020

Прийшов до завершення навчальний рік, який був особливим, насиченим на події та неординарним у зв’язку із цією ситуацією, яка склалася у світі та в нашій країні. Хочеться подякувати учням, батькам, учителям, які приклали багато зусиль для того, щоб діти здобули знання, уміння та навички. Сьогодні по всій України продзвеніли останні дзвоники. В нашому закладі теж

Читати далi ...

День Вишиванки-2020

21 Травня , 2020

В цьому році День вишиванки в Україні святкують 21 травня. Щорічне свято національного одягу відзначають по всій країні в третій четвер травня.

Читати далi ...

18 травня – 76 річниця депортації кримських татар

18 Травня , 2020

           18 травня в Україні відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановують пам’ять жертв депортації кримських татар.

Читати далi ...

День Європи в Україні

15 Травня , 2020

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Читати далi ...

Матусю, сонечко моє!

11 Травня , 2020

Пам’ятаймо,  милі  діти, Пам’ятаймо  завжди  з  вами, Що  для  нас  у  всьому  світі Найдорожчі  —  наші  мами! 10 травня, відзначається міжнародний День матері. Цього дня висловлюють  теплі почуття і всі недомовлені слова подяки мамам. В народах вшанування матері були присутні завжди, однак саме офіційне свято існує трохи більше 100 років. Учні Липчанівського НВК приєднуються до

Читати далi ...