прапор Украiни герб Украiни
Липчанiвський Навчально-виховний комплекс
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

НОВИНИ

День Збройних Сил України

6 Грудня , 2019

6 грудня  День Збройних Сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного українця поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.

Читати далi ...

Герої поміж нас….

5 Грудня , 2019

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України до Липчанівського НВК завітала поетеса нашої Ізюмщини – Тетяна Гребенюк, переможець регіонального поетичного конкурсу «Вічне слово Кобзаря» (2013р.), лауреат Всеукраїнського фестивалю «Слобожанський спас» (2015р.) та Міжнародного конкурсу «Креативна Україна» (2015р.), член творчої асоціації літераторів «Слобожанщина», яка нагороджена нагрудним знаком «Патріот України». Ця зустріч – невипадкова… Тетяна Олександрівна у

Читати далi ...

Ми за майбутнє без ВІЛ та СНІДу

2 Грудня , 2019

30 листопада та 2 грудня в Липчанівському НВК були проведені низка заходів в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.

Читати далi ...

Відкритий урок біології

22 Листопада , 2019

19 листопада  відбувся відкритий урок з біології у 7 класі на тему: “Загальна характеристика типу Хордові”. Урок провела вчитель біології Ельсеіді Л.М. Всі етапи уроку супроводжувалися слайдовим показом. Урок пройшов в емоційно позитивній атмосфері. Переважна більшість учнів справилась із поставленими завданнями і отримали добрі оцінки.

Читати далi ...

СХИЛІМО ГОЛОВИ В СКОРБОТІ…

22 Листопада , 2019

1933-й рік… найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу.  З 18 по 22 листопада в Липчанівському НВК проведено ряд заходів з приводу вшанування пам’яті про жертв голодомору .

Читати далi ...

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

21 Листопада , 2019

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи! З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України в Липчанівському НВК проведено ряд заходів. Години спілкування: «День Гідності та Свободи»(1-4 класи) «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України» (5-9 класи) «Україна – гідна свободи» (10-11

Читати далi ...

Районне методичне об’єднання вчителів інформатики

19 Листопада , 2019

19 листопада на базі Липчанівського НВК відбулося районне методичне об’єднання вчителів інформатики. Де викладачі показали майстер-клас при розв’язанні олімпіадних завдань з інформатики та ІКТ. Також розглянули методичні рекомендації викладання інформатики в початкових класах.

Читати далi ...

“Розкажи тому, кому ти довіряєш”

18 Листопада , 2019

18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Україна відзначає цей день разом з іншими європейськими країнами. За оцінками, кожні 9 хвилин на веб-сторінці демонструються діти, які зазнали сексуального насильства та приблизно кожна п’ята дитина в Європі є жертвою тієї чи іншої форми сексуального насильства, і в 70-85% випадків кривдником

Читати далi ...

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15 Листопада , 2019

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни.  Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. 15 листопада, в актовій

Читати далi ...

Тиждень біології продовжується…..

14 Листопада , 2019

13 та 14 листопада в Липчанівському НВК, в рамках тижня «Біології» пройшла акція «Альтернатива спалюванню листя»,  інтелектуальна гра «Найрозумніший» та фотовиставка “Мій рідний край – моя земля” Діти з задоволенням приймали участь у заходах та отримали позитивні враження та емоції.  

Читати далi ...