прапор Украiни герб Украiни
Липчанiвський Навчально-виховний комплекс
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

Протидія булінгу

Протидія булінгу

 

Формуємо безпечне освітнє середовище

За даними ЮНІСЕФ, майже 70% дітей по всьому світу потерпають від цькування з боку однолітків. Водночас Україна посідає 4-е місце серед європейських країн з найвищим рівнем булінгу.

Зважаючи на масштаб і серйозність проблеми, 4 травня 2020 року вперше відзначається Міжнародний день протидії булінгу.

Минулого року в межах правопросвітницької кампанії “Я МАЮ ПРАВО” Міністерство юстиції України ініціювало закон щодо протидії булінгу, яким вперше було визначено відповідне поняття, окреслено права, обов’язки та відповідальність сторін навчального процесу.

У свою чергу Липчанівський НВК здійснює системну роботу з протидії шкільного цькування та залучає учнівську молодь до   інформаціно-просвітницких заходів.

Уповноважена особа з питань здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства, булінгу (цькування) в Липчанівському НВК – Ельсеіді Л.М.(т. +380508738761)

ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ  ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ)  В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ НА 2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ (тут)

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності)

заяв про випадки булінгу (цькування) (тут) 

Порядок реагування на доведені випадку булінгу (цькування та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування) (тут) 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ЩОДО ТЕМИ АНТИБУЛІНГУ (тут)

Наказ відділу освіти Ізюмської РДА Про  деякі питання реагування на випадки булінгу(цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах загальної середньої освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1646 “Про деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти” ( вступив в дію з 18.02.20 року)

Закон України ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)” (18.12.2018 №2657-VIII)

Наказ МОНУ №659 від 16.05.2019 “Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу”

http://stopbullying.com.ua

Лист МОНУ № 1/9-414 від 27 червня 2019 року “Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н. р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок”

Хто і як відповідатиме за булінг

План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу