прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою  у квітні в закладі проведені заходи до  Дня Здоров’я. 

  • 9 квітня була проведена лінійка відкриття Тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я мати – вік біди не знати!» та оголошено план роботи.
  • 12 квітня учасники гуртка «Біологія людини» підготували інформаційну сторінку: «Харчові добавки: Читаємо склад продукту» та роздали  учням власноруч виготовлені буклети: «Е»- за та проти»
  • Щоденно в закладі лідери самоврядування проводять ранкову зарядку та динамічні перерви для учнів початкової школи.
  • Класні керівники  1 -11 класів провели тематичні бесіди, виховні години,  години спілкування.
  • Класні керівники  1-5 класів організували конкурс малюнків серед учнів на тему: «Здоров’я всьому голова».
  • Проведені виховна година Скляровою О.О., вчитель початкових класів (4 клас) та урок з громадського здоров’я  Соломкою Я.В. вчитель основ здоров’я.

Заходи,  були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.