прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

8 Березня у закладі

Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого  сонячного тепла і вічного відродження природи. Із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято — Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки.

6 березня, напередодні свята Весни, в Липчанівському закладі вітали прекрасну половину людства.  Гарно прикрашені класні кімнати також створювали святкову атмосферу. Цього ж дня кожен клас майорів різнобарвними прикрасами: квітами, метеликами, листівками з побажаннями. Хлопці, не оминули увагою нікого в цей день. Вони вітали дівчаток, вчителів дарували квіти, подарунки, листівки, дарували свою увагу та турботу.

Милі жінки – колеги вчителі, учениці ! Сердечно вітаємо вас з чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла! Возвеличуючи жінку, дівчину –щиро дякуємо вам за доброту вашої душі, силу духу, плідну працю на рідній землі, невтомні руки та чуйне серце. Нехай у ваших оселях завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки.