прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

Дистанційне навчання


Дистанційне навчання

З 22 березня 2021 року  на підставі Розпорядження Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області від 19.03.2021 № 20 «Про запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19» та рішення педагогічної ради закладу протокол від 19.03.2021 № 03, з метою запобігання поширенню на території Куньєвської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в закладі освіти для учнів 1-11 класів організовано освітній процес з використанням технологій дистанційної форми навчання.

 

№ з/п

 

П. І. Б.

Предмет

Код на Classroom

Код на Meet

1.

Антонова Людмила Федорівна

1 клас

uct4cvf

nka-jowv-jbn

2.

Склярова Олена

Олександрівна

2 клас

nh4pggf

vjx-xhnf-mqz

3.

Склярова Олена Іванівна

3 клас

aprxjdf

zrg-kdfk-gvb

4.

Шавлак Віра Пилипівна

4 клас

owbrcdm

exd-gtnt-xxy

5.

Черненко Галина Вікторівна

Образотворче мистецтво та трудове навчання

vuszdir

cqe-mnqa-ene

6.

Кочура Олена Володимирівна

Англійська мова

tbxbmvx

cby-hqch-uvm

7.

Жиліна Ніна Анатоліївна

Українська мова та література

hhp5me7

axy-pkih-xgj

8.

Бондаренко Світлана Юріївна

Зарубіжна література та російська мова

uqlvekf

ghg-sihx-osg

9.

Пишна Надія Василівна

6 клас математика

 

tkokcc5

cux-jikd-mps

7 клас: алгебра, геометрія

 

kbobqu5

avp-pwbf-uwr

8 клас: алгебра, геометрія

 

3vuqbgs

zrf-cxcj-qvb

9 клас: алгебра, геометрія

 

xe5blz5

pwv-nmhm-btq

11 клас: алгебра, геометрія

 

kg7nurv

ruy-fvrb-nau

10.

Макогон Віталій

Миколайович

Історія, Захист України, Правознавство, Громадянська освіта

4od43sq

jem-tuxe-oed

11.

Маліченко Наталія Георгіївна

Українська мова та література

tsrggsp

ikb-ggzj-bxg

12.

Соломка Яна Вікторівна

Інформатика

gjugbgw

 

keg-mjed-ryj

Основи здоров᾿я

pxhbdcu

keg-mjed-ryj

13.

Соломка Олег Валентинович

Інформатика

r26ziiq

 

keg-mjed-ryj

Математика

kudhzkt

byv-ujhm-knt

Фізика

iil5kom

keg-mjed-ryj

14.

Ельсеіді Лілія Миколаївна

Біологія

6-8 клас

6htzmj5

qcb-fbvf-nco

Хімія 7-11 клас

ndkilhn

qcb-fbvf-nco

15.

Чумак Роман Олександрович

Музичне мистецтво, мистецтво

fjndb5u

(нова)

4xc6lfn

(стара)

16.

Кучерявий Микола

Миколайович

Географія

7-10 клас

73bu4v5

Історія 8 клас

qxmpscn

Природознавство 5 клас

ad5zzzc

17

Шкарлет Віктор Якович

Фізична культура

5-11 класи

w4xvkz6

18

Каун Ірина Анатоліївна

Біологія 9-11 класи

76yyhja

 

Розклад онлайн уроків з 19 по 23 квітня (тут) 

(В розкладі можливі зміни)

Розклад онлайн уроків з 26 по 30 квітня (тут)