прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

Шевченківський тиждень

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.
Т. Шевченко все своє життя весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Ми вдячні йому за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину». Читаємо Шевченкові твори, вивчаємо їх, шануємо те, що залишив нам у спадок Великий Кобз
З нагоди 210 річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці Липчнівського ліцею оформлена книжкова виставка життя і творчості Великого Кобзаря .