прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

“Стежками болю і мук. Голодомор 1932 – 1933 роки”

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там написано криваво-чорним кольором.
Однієї з таких сторінок був голодомор 1932 – 1933 років. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безвинних людей зійшло в могилу: старих, молодих, дітей і ще ненароджених – у лонах матерів.
З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів цілісного ставлення до держави, поваги до історичного минулого в бібліотеці КЗ ” Липчанівський ліцей” було організовано виставку публіцистичної та художньої літератури “Стежками болю і мук. Голодомор 1932 – 1933 роки”, яку відвідали учні школи. Шестикласники теж долучитися до вшанування пам’яті жертв голодомору.
27 листопада запрошуємо кожну українську сїм’ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду”.
Тож запалімо свічку пам’яті та пом’янемо хвилиною мовчання мільйони українських селян, жертв одного з найжорстокіших злочинів проти нашого народу. Українці вижили і не забули. Ми живемо, бо ми пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор.