прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

Вручення свідоцтв про повну загальну освіту

Випускники-2020 – це здобувачі освіти, які стали першими в історії, хто завершив школу онлайн.

Пандемія коронавірусу загнала всіх нас у карантинні рамки, але на часі випуск наших одинадцятикласників. А випуск – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Це знакова, довгоочікувана подія для всіх учнів.

Проведення таких заходів передавалося з покоління в покоління і стало доброю традицією. І лише враховуючи реалії сьогодення, ми, на жаль, не можемо провести врочисті святкування та шкільні вечори. Проте, не зраджуючи шкільним традиціям, сьогодні 21.07.2020 року в приміщенні Липчанівського НВК відбулося хоч не врочисте, але тепле,  вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2020 року. Враховуючи карантинні обмеження та необхідні санітарні норми та умови, звернулася зі щирими вітальними та настановчими словами до наших випускників директор закладу Проценко Марина Анатоліївна та вручила свідоцтва про повну загальну середню освіту чотирьом учням нашого закладу .

І хоч свята не було, але сподіваємось, що частинку свого душевного тепла і щирі сердечні привітання та побажання  залишаться в пам’яті наших випускників на добру згадку, як вияв уваги та турботи до них, і стануть гарним прикладом для наслідування.