прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

210 річниця дня народження Т.Г.Шевченка

 

 

З 4 по 13 березня в Липчанівському ліцеї проводився тематичний тиждень, присвячений 210-річчю дня народження Великого українського письменника, поета, драматурга та художника Тараса Григоровича Шевченка.
В рамках цього тижня учні ліцею читали поезії та вправлялися в декламуванні віршів Тараса Шевченка,брали участь в поетичних мандрівках, учнівській конференції, фото-квестах,розгадували ребуси та дізнавалися цікаві та маловідомі факти з життя митця,а також мали можливість проявити себе творчо в конкурсі малюнків ” Шевченків світ у буянні фарб, сплетінні ліній.”,намалювавши малюнки до творів письменника. А учні 5 класу ще й на уроці математики змогли повправлятися у розв’язанні цікавих завдань,що стосувалися життя та творчості Шевченка.
Окрім того,бібліотекарем ліцею було оформлено тематичну книжкову виставку ” Тарас Шевченко – великий кобзар! Його слово вічне й живе!”
Не оминула творчість Т.Г.Шевченка й дошкільний підрозділ ліцею,де протягом тижня вихователі з учнями слухали твори письменника,що покладені на музику,вчили вірші,малювали та робили аплікації та віршами письменника.
Щира подяка всім причетним за сприяння та проведення такого насиченого та цікавого Шевченківського тижня!