прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

наказ №207 від 27.12.2019

Про аналіз відвідування

дітьми закладу за ІІ півріччя 2019 року.

 

На виконання ст. 16, ст. 35 Закону України « Про дошкільну освіту, з метою удосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному підрозділі закладу проведено аналіз відвідування та захворюваності серед дітей за ІІ півріччя 2019 року, який виявив наступні показники: днів пропущених по поважній причині – 976, днів пропущених по ГРВІ – 1; днів пропущених по іншій хворобі – 152. Турбота про здоров’я дітей, про потребу виробляти в дитині мотивацію на здоровий спосіб життя є основним завданням закладу.

В цих групах належним чином організована фізкультурно – оздоровча робота. Створені сприятливі умови для охорони та зміцнення здоров’я дітей, формується у дітей потреба дотримуватись здорового способу життя, проводиться достатня роз’яснювальна робота з батьками щодо системності та результативності у відвідуванні дітьми закладу.

Питання відвідуваності дітей та зниження захворюваності постійно тримається в полі зору адміністрації та медичної сестри, розглядалось на нарадах при заступнику директора з навчально-виховної роботи.

Для зміцнення здоров’я та профілактики кишкових захворювань проводилась комплексна оздоровчо – профілактична робота, а саме: провітрювання та дотримання дезрежиму, своєчасна заміна постільної білизни, проведення санітарно-просвітницької роботи серед батьків щодо профілактики захворювань, організації здорового способу життя. Сестрою медичного старшою Даніловою Ю.П. здійснювався постійний контроль за виконанням оздоровчих процедур. Адаптація новоприбулих дітей знаходилась під постійним патронатом практичного психолога. Своєчасні поради родинам зменшили адаптаційний період та кількість захворювань у дітей даної категорії . Колектив закладу прикладає багато зусиль для створення оптимальних комфортних умов для дітей, спонукає у вихованців бажання щоденно відвідувати заклад. З метою подальшої успішної діяльності закладу щодо зниження захворюваності дітей: (читати далі)