прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

наказ №208 від 27.12.2019

Про  стан відвідування учнями закладу

за І семестр 2019/2020 н.р.

 

Відповідно до Закону України «Про освіту», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 04.09.2003 року № 595 «Про вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей», річного плану роботи закладу з метою забезпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти та вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку, в закладі здійснюється контроль за відвідуванням учнями навчальних занять. Класні керівники у класних журналах заповнюють щодня сторінку обліку відвідування учнями уроків, підбиваючи підсумки відвідування уроків кожного місяця і семестру. Крім того, у закладі ведуться журнали контролю. Щодня класні керівники перед початком першого уроку відмічають відсутніх і інформацію передають заступнику директора з навчального-виховної роботи, який з’ясовує причини відсутності спільно з класними керівниками. У закладі здійснюється контроль за учнями, які систематично запізнюються на уроки. З цими учнями та їх батьками проводяться роз’яснювальні бесіди про неприпустимість безпричинних пропусків уроків.

При перевірці наявності довідок з лікарні або пояснювальних від батьків за пропущені учнями у навчальні дні виявилося, що більшість класних керівників своєчасно вимагають від батьків пояснень за пропуски, що говорить про контроль з їхнього боку за відвідуванням учнями закладу та на належну роботу з батьками. Але виявилося, що не на всі пропуски учнів у 8-му класі (класний керівник Пишна Н.В.) – Сухотеплий А., Дробот О., у 9-му класі (класний керівник Макогон В.М.) – Гівчук К. та Батицький К. є підтверджуючі документи.

Аналіз відвідування учнями закладу в І семестрі показав, що найвищий показник відвідування мають учні 1-го класу (класний керівник Склярова О.О.), учні 2-го класу (Склярова О.І.) та учні 10-го класу (Верещака О.М.).

Найнижчий рівень відвідування в 9-му (класний керівник Макогон В.М.)

Не завжди контролюють відвідування учнів на уроках вчителі-предметники: вчитель історії Макогон В.М., вчитель хімії Ельсеіді Л.М., вчитель зарубіжної літератури Кошелєва А.І., вчитель англійської мови Кочура О.В., вчитель біології Тєплоухов Є.В., вчитель географії Забашта А.О., вчитель початкових класів Шавлак В.П..

На підставі вищевказаного, (читати далі)