прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

наказ №68 від 29.05.2020

Про  стан відвідування учнями закладу

за ІI семестр 2019/2020 н.р.

 

Відповідно до Закону України «Про освіту», на виконання наказу Міністерства  освіти і науки України від 04.09.2003 року № 595 «Про вдосконалення постійного контролю за охопленням  навчанням і вихованням дітей», річного плану роботи закладу з метою забезпечення конституційного права громадян  на здобуття повної загальної середньої освіти та вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку, в закладі здійснюється контроль за відвідуванням учнями навчальних занять. Класні керівники у класних журналах заповнюють щодня сторінку обліку відвідування учнями уроків, підбиваючи підсумки відвідування уроків кожного місяця і семестру. Крім того, у закладі ведуться журнали контролю. Щодня класні керівники перед початком першого уроку відмічають відсутніх і інформацію передають заступнику директора з навчально-виховної роботи, яка з’ясовує причини відсутності спільно з класними керівниками. В закладі здійснюється контроль за учнями, які систематично запізнюються на уроки. З цими учнями та їх батьками  проводяться роз’яснювальні бесіди про неприпустимість безпричинних пропусків уроків. Під час карантину класні керівники постійно вели контроль за здоров᾿ям учнів та звітували адміністрації.

При перевірці наявності довідок з лікарні або пояснювальних від батьків за пропущені учнями у  навчальні дні виявилося, що більшість класних керівників  своєчасно вимагають від батьків пояснень за пропуски, що говорить про   контроль з їхнього боку за відвідуванням учнями закладу та на  належну роботу з батьками.

Аналіз відвідування учнями закладу за період відвідування учнями закладу до введення карантинних заходів в ІІ семестрі показав, що найвищий показник відвідування мають учні 1-го класу (класний керівник Склярова О.О.), учні 2-го класу (класний керівник Склярова О.І.) та учні 10-го класу (класний керівник Верещака О.М.).

Не завжди контролюють відвідування учнів на уроках вчителі-предметники: вчитель історії Макогон В.М.,  вчитель англійської мови Кочура О.В., вчитель біології Тєплоухов Є.В., вчитель географії Забашта А.О., вчитель початкових класів Шавлак В.П..

На підставі вищевказаного, (читати далі)