прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

наказ №69 від 29.05.2020

Про стан виховної роботи у

          2019/2020 навчальному році

 

Основною метою педагогічних працівників у вихованні учнів в 2019/2020 навчальному році було формування громадянина, патріота, інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ.

Вся виховна робота в навчальному закладі була спланована ураховуючи положення Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України та Заходи щодо її реалізації, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 29.07.2019 № 1038 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641», Регіональний освітній проект «Виховний простір Харківщини: вектори розвитку» та  забезпечуючи чітку організацію освітнього процесу та створення безпечного освітнього середовища. Виховна робота, була спрямована на впровадження в освітній процес виховної теми закладу  «Формування активної життєвої позиції в умовах особистісно-орієнтованого виховання». Реалізуючи цю тему, педагоги закладу використовували різноманітні форми та методи роботи.

Адміністрація закладу приділяла належну увагу методичній роботі  класних керівників. З цією метою було організовано роботу шкільного методичного об᾿єднання класних керівників (керівник Кошелєва А.І.). Класні керівники складають  виховні плани, які погоджено заступником директора з навчально-виховної  роботи Ельсеіді Л.М.. (читати далі)