прапор Украiни герб Украiни
Комунальний заклад "Липчанівський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області"
герб Липчанiвський НВК  прапор Липчанiвський НВК

наказ №91 від 06 .06.2019

Про  стан відвідування

учнями закладу за ІІ семестр

2018/2019 навчального року

 

Відповідно до Закону України «Про освіту», наказу Міністерства  освіти і науки України від 04.-9.2003 року № 595 «Про вдосконалення постійного контролю за охопленням  навчанням і вихованням дітей», річного плану роботи закладу з метою забезпечення конституційного права громадян  на здобуття повної загальної середньої освіти та вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку, в закладі здійснюється контроль за відвідуванням учнями навчальних занять. Класні керівники у класних журналах заповнюють щодня сторінку обліку відвідування учнями уроків, підбиваючи підсумки відвідування уроків кожного місяця і семестру. Крім того, у школі ведуться журнали контролю. Щодня класні керівники перед початком першого уроку відмічають відсутніх і інформацію передають заступнику директора з навчально-виховної роботи, яка з’ясовує причини відсутності спільно з класними керівниками. У закладі здійснюється контроль за учнями, які систематично запізнюються на уроки. З цими учнями та їх батьками  проводяться роз’яснювальні бесіди про неприпустимість безпричинних пропусків уроків.

Але не всі батьки своєчасно надають довідки, які підтверджують відсутність дитини в закладі.

При перевірці довідок з лікарні або пояснювальних від батьків за пропущені учнями навчальних занять виявилося, що більшість класних керівників  своєчасно вимагають від батьків пояснень за пропуски, що говорить про   систематичний контроль з їхнього боку за відвідуванням учнями закладу та на  належну роботу з батьками. Але виявилося, що не на всі пропуски учнів у 11-му класі (класний керівник Мокляк Н.І. – Горбань Іван, Налома Тетяна, у 9-му класі (класний керівник Шкарлет В.Я.) – Гребенюк Артур, Столпаков Сергій, у 8-му класі (класний керівник Макогон В.М.) – Гівчук Крістіна, Батицький Кирило є підтверджуючі документи.

Найнижчий рівень відвідування в 2-му (класний керівник Шавлак В.П.) та 3-му (класний керівник Антонова Л.Ф.) класах.

Не завжди контролюють відвідування учнів на уроках вчителі-предметники: вчитель історії Макогон В.М., вчитель англійської мови Кочура О.В., вчитель музичного мистецтва Чумак Р.О.

На підставі вищевказаного, (читати далі)